MTZ padangos


15x6.00-6 LWG-02 6PR TT

15x6.00-6 LWG-02 6PR TT

Kaina: 27.93€

Daugiau
Kiekis sandelyje
> 4

MTZ – Lietuvoje gerai žinomas prekės ženklas. Tai yra Minsko (Baltarusija) traktorių gamykla, kurioje gaminami dar nuo sovietmečio Lietuvoje išpopuliarėję ir iki dabar eksploatuojami senesni bei naujų modelių traktoriai. Dėl to, kad yra tokie populiarūs, aktualios ir MTZ padangos. Tiesą pasakius, MTZ fabrike gaminami ir labai gerai žinomi traktoriai Belarus, tad ir Belarus padangos domina daugybę vartotojų visoje Lietuvoje.

Kaip išsirinkti MTZ padangas? 

Renkantis, kurios MTZ priekinės arba galinės padangos jums yra tinkamiausios, pirmiausiai reikia žinoti, kokio matmens padangų jums reikia. Paprastai informacija nurodoma dar prekės aprašyme, tačiau susiaurinti paiešką visuomet padeda filtravimas. Jeigu žinote, kad yra 82 priekiniai ratlankiai, tuomet reikalingos būtent 82 priekinės padangos ir t.t.

Taip pat visuomet galite užduoti užklausas mūsų aptarnaujančiam personalui. Susisiekę telefonu, el. paštu arba gyvo pokalbio funkcijos pagalba galite nurodyti, kad jums, pvz., reikalingos MTZ 82 padangos arba 80 tipo padangos ir mūsų konsultantai pateiks rekomendacijas. Jeigu mėgstate ieškoti patys, galite suvesti atitinkamus kriterijus į paiešką ir iš karto matysite, kurios Belarus ar MTZ traktorių padangos 15.5 R38 (ar kitų matmenų) šiuo metu yra pasiūloje.

Kodėl verta rinktis epadangos24.lt? 

Dėl plataus prekių asortimento, malonaus aptarnavimo, greito pristatymo ir daugybės prieinamos informacijos, kuri leidžia įsigyti tik geriausias padangas. Prekėms neretai taikoma ir akcija, tad naujos Belarus padangos kaina gali būti dar mažesnė nei tikėjotės iš pradžių.

Užtikriname aukščiausią prekių kokybę, sklandų užsakymo įvykdymą bei nešališkas rekomendacijas, kad kiekvienas pirkinys atitiktų lūkesčius. 


Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)